Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Bilgi

Avrasya Kiremitte neyi satın aldığınızı bilirsiniz. Ürünlerimiz konusunda sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

     
   

Neden Kiremit Tozu?

1-) Hiçbir yapay sentetik zeminin sunamadığı esneklik kayganlık vücuttaki elektiriği toprağa geçirme özelliği doğal ürün olan kiremit tozu size sunar

2-) Kiremit tozu döşenen yüzeyler belli bir esneme yaparak kasları zedelemez vücudu yormaz.

3-) Yapay ve sentetik zeminler iletken olmadıkları için hareket esnasında insanın vücudunda toplanan enerjiyi toprağa iletmezler ve sporcunun vücudunda 8000 volt elektirik biriktirerek sporcunun kalbini tehlikeli bir şekilde zorladığı mini futbol sahalarında meydana gelen ölüm vakalarında tıpça bilinen bir gerçektir.

4-) Kiremit tozuyla döşenen yüzeyler de düşme olaylarında esnekliği sayesinde kemikleri daha az etkiler kırık çıkık olayları minimuma indirir.

5-) Kiremit tozu kesici bir madde içermediği için düşmelerden sonra deride yüzülme sıyrık eşofmanda ise yırtılmaya sebeb olmaz

6-) Sağlıklı yaşam için yapılan spor insan sağlınığı tehtit etmemelidir. Doğal olmayan sahaların zararı aynen sigaranın zararı gibi sonradan ortaya çıkmaktadır.

7-) Sentetik spor sahaları gibi yırtılmaz, çizilmez, çürümez, rengi güneşten dolayı solmaz, 

8-) Sentetik sahahalar gibi sigara izmaritinden, tozukırılan cam parçalarının yakıcı ve kesici etkisinden etkilenmez

9-) Kiremit tozu sahalar Türkiye'de sentetik sahalardan çok daha ucuzdur. Almanya da kiremit tozu sahalar %50 daha pahalı olmasına rağmen sunduğu üstün özelliklerinden dolayı%96,8 lik bir pazar payına sahiptir.

 
   
     
               Avrasya Kiremit A.Ş.
Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | İletişim